Chopper

 

Sāakotnēji čopperi parādījās pēc Otrā pasaules kara, kad amerikāņu veterāni atgriezās mājās un saprata, ka klusā dzīve kaitinoša. Daudzi no viņiem tikās pirmo reizi ar motociklu (un dažreiz pat ar mehānisko transportlīdzekli) armijā. Ne visiem bija nauda uz jaunu Harley vai Triumph motociklu, no dažādu motociklu daļām tika būvēti motocikli ar nosaukumu Custom- unikāli motocikli. Dzinēji šie motocikli nebija visspēcīgākie. Motociklam galvenais bija kalpot uz saimnieka imidžu. Pirmā lieta ko zaudēja Custom ir izpūtējs. Tās saucās " nocirst asti"-chop. Tāds pats liktenis piemeklēja daudzus motociklus, pagriezieņa signāli, ja tādi bija, bagāžnieki utt... Motocikls bez liekām detaļā tika nosaukts par "Chopper". Čopperi var būt dažādi, zemas nosēšanās, augsta (dažkārt līdz punktam absurds), augsta stūre, neliela degvielas tvertne, "viegls", kaklauts un pilnībā trūkst jebkāda komforta. Atšķirībā pludiņš, kas ir nestandarta rāmja smalcinātāji un ilgāka dakšas stūres. Pludiņš veikti standarta rāmjiem. Čoppers ir hromu un ādas pludiņš - nav vai nav pārliecināti..

 

TERMINOLOĢIJA

 

1% - one procent

99% no motociklistiem likumam pakļāvīgi pilsoņi no valstīm un pilsētām, un 1% no braucējiem nepieņem sabiedrības likumus un dzīvot paši. Neviena komanda, kas neatbilst noteikumiem un likumiem par 1%, nav atļauts nēsāt nozīmīti vai tetovējums 1%, kas ir izgatavoti rombā.

 

13

Tāpat svītru vienprocentieka robmā veikta tāda paša izmēra. Burts M ir 13 pēc kārtas angļu alfabētā. Daži rokeri vai ielu bandas, izmantojiet burtu M no vārda Murder (slepkavība), protams, pelnījis to. Visbiežāk izmanto vārdu metamfetamīns un marihuāna.  

 

22

Atradās cietumā 

 

666

Sātana zīme  

 

69 

Lente vai tetovējums saka, ka cilvēks veicis dzimumaktu liecinieku priekšā . 

 

AFFA 

Angels Forever Forever Angels (Hells Angels motociklu klubs)

 

Angel Dust 

Kā narkotiku terminoloģijas PCP 

 

Ape Hangers 

Augsts stūres rats uz motocikla. Kad vadītājs tur rokas augstu virs viņa galvas. Tas dod izskatu līdzīgu pērtiķiem. 

 

Back Pack 

Pilnu kluba krāsas formā tetovējums uz muguras. Jo Outlaw klubi prasa zināmu laiku, pirms no kluba dalībnieks varēs sev tetovējumu. Ja Up loceklis atstāj klubu labā stāvoklī, bez kļūdām, tetovējums tiek pievienota, kad viņš atstāja klubu. Ja viņš atstāj aplodas (Bad pastāvīgā), visi tetovējumi ir izņemta dažādos veidos, atkarībā no smaguma krājumu. Starp visbiežāk izmanto metodes, novēršot pārklāšanos melnās tintes tetovējumiem (virs vecajām). Tādējādi attēls saistīts ar klubu nav redzamas. Arī tetovējumi ir sagriezti vai nodedzinātas. Šīs metodes nepieciešama hospitalizācija, dažreiz bijušais kluba neizdzīvo pēc šādām pārbaudēm. 

Big Four 

Ar Big Four ietver pirmo starptautisko, vienu procentu motora klubi: Hells Angells, Outlaws, Bandidos un Pagāni 

 

Bounty or Contract 

Cena vai balva, kura tiek piedāvāta jebkuram kluba locekļum, kurš savāks maksimālokrāsu krāsu skaitu no konkurējošiem klubiem. Seržanta uzdevums par ieročiem ir nodrošināt kluba biedrus ar visu nepieciešamo. 

 

Cage  (šūna) 

Personas, kuru galvenais transporta veids, ir auto, un kuriem nav mazākās nojausmas par to, kā droši dalīt ceļu ar motociklu. 

 

Chopper  (čopper) 

Motociklam visvairāk nepieciešamais uz kuģa, bez papildus elektroniskiem sensoriem un citiem priblud.Parasti Bremzes un spārni ir noņemta, priekšējā dakša ir pagarināta uz priekšu un stūres uzstādīts dosatochno augsts. 

 

Church  (baznīca) 

Pilsēta / sanāksmju telpa ar klubā, kurās var valkāt pilnas kluba krāsas. Parasti sanāksmes notiek regulāri ieceles nedēļas dienās. Kluba neapmeklējuma gadijumā ir jābūt iemeslam. 

 

Citizen  (Citizen, Tsivil) 

Jebkura persona, kas nav pārstāvis 1%, neatkarīgi, freerider. Aktīvie braucēji var ceļot tūkstošiem kilometru gadā, bet, ja viņi nedzīvo dzīvi 1%, tas joprojām ir Tsivilie.  

 

Color  (krāsu) 

Unikāls Patch (patch) motociklu klubu, kurš valkā veste motocikla vadītājs. Daudzi klubi uzskata, ka valkājot krāsas, vadot transportlīdzekli vai braucot sabiedriskajā transportā - ne zarnu. Ir tik daudz noteikumu par krāsām, kas daudzējādā ziņā ir līdzīga izmantošanas valsts karoga. Noteikumiem  

 

Crash Truck  (Avārijas kravas), 

Van vai kravas aprīkota ar visiem nepieciešamajiem instrumentiem, kas pavada mehānisko klubs reisi. Gadījumā, ja notiek negadījums vai motocikla negadījumā var remontēt vai evakuēti no negadījuma skatuves. To izmanto arī, lai pārvadātu nepieciešamās lietas tādā veidā, tostarp ieroču un ekipējuma.Parasti meitene aiz riteņa van vai prospekta (Probatov). 

Poser  (Poser) 

Dīvains, viltotas. 

 

Testamentu  (Probats) 

Kandidāts testā. Vīrietis valkā pilnu krāsu nevis klubā.  

 

Prospect  (Prospect / PhD) 

Kandidāts var piedalīties kluba skrējienos, bet nevar apmeklēt sanāksmes kluba sadaļā "baznīcā."Jāatbilst visiem norādījumiem pilnkrāsu kluba biedram. 

 

Property Patch 

Kad vienprocentieki paziņo, ka meitene iet uz statusu veca sieviete (viņa sieva, pastāvīga meitene), viņi dod nozīmītes, ka šī meitene pieder vienam no kluba biedriem, norādot savu vārdu vai ceļu errands . Piemēram: "Īpašuma Scorpion" 

 

Pull A Train  

Šis termins tiek lietots, kad visi klubā biedri ir seksuālās attiecības ar meiteni pēc kārtas.

 

Retire

Ja dalībniekam ir nepieciešams virzīties prom no kluba sakarā ar laika trūkumu, personīgo biznesu vai slimību ģimenē, viņam ir atļauts veikt "brīvdienas", lai risinātu jautājumus, vai atrisinātu personīgās lietas un problēmas. Šajā periodā, viņam nav jāmaksā ikmēneša nodevas un jāpiedalās iknedēļas sanāksmēs kluba sadaļā "baznīcā." Kluba biedrs var valkāt krāsas saskaņot ar klubu un citas neparastas situācijas. 

Riding Names

Arī ielu nosaukumus. Lielākā daļa no braucējiem (bet ne visi) izmanto iesaukas. Pēdējā laikā, pat parastie braucēji izvēlas savas iesaukas, tomēr lielākā daļa baikers ir tendence kļūt segvārdu, ņemot vērā to unikālu braukšanas stilu un izskatu. Pēc iepazīšanās ar kādu, jūs parasti varat izrēķināt, kā viņi ieguva savu iesauku, piemēram, ar biezu bārdu cilvēks var valkāt iesauku "bārda" un baiker ar augstu stūri un attiecīgi izvirzītajām rokām - orangutans. 

 

RUB 

Samazināšanas Rich Urban baiker (bagāts pilsētas baikers)

 

Run  

Ceļojums uz nedēļas nogali vai ilgāk. Nobraukums tiek veikts uz festivāliem vai kempingiem. Ceļojumos dažreiz piedalās citu klubu biedri. 

 

Sit-down 

Sanāksme, kurā piedalās dažādi motociklu klubi, lai noteiktu teritoriālās zonas. Mājā var pārunāt dažādas problēmas, precizētu konfliktus un sūdzības locekļu kluba. 

 

Sheep  (aitas) Paskaties Mamma 

S

how Class  

Darot kaut ko neparastu, kā likums, darbības, kas šokēja sabiedrību.  

 

Sweetie  (Sweet / Yum) 

Draudzene  

 

Syndicate MC 

Rajons ar dominējošo motociklu

 

Trainable

Sieviete, kurai palīdzēs daudzi. Palīdzība vajadzīga. 

 

Turn Out

Nosūtīt meitenes, lai nopelnītu naudu klubam ar prostitūciju. 

 

Eight ball

Lente ar krāsām iegūta, izpildot īpašu seksu ar lieciniekiem. 

 

Fly colors

Brauciens uz motocikla kluba krāsas. Kluba krāsas nekad nebrauc sabiedriskā transportā, tā ir necieņa pret klubu.

 

Goof  (Lohs) 

Attiecībā uz ne-motobraucējiem un parasto iedzīvotāju. Piemēram, hipiji, sīkiem noziedzniekiem utt. 

 

Handle

Segvārds 

 

Hang-around

Persona, kas bieži spīd regulārās motociklu klubiem jomās. Apmeklējot šo vietu tiek izmantotas, tostarp tikšanās ar kluba biedriem, un pēc tam ievadot tajā.Daži vienkārši apkārt, sadraudzēties ar kluba biedriem, un nedomā par iestāšanos motociklu klubā. 

 

Hog

Motocikls Harley Davidson 

 

MC 

Samazināšana Motociklistu klubs

 

Nomad 

Elita motociklu klubā, kuriem nobalsoja par privilēģiju, kas nav piesaistīti tikai vienā nodaļā , līdz ar to atbrīvojas no ikdienas pasaulīgas pienākumu galvas un maksājot nodevas vadītājiem. Viņi var piedalīties jebkuras nodaļas, kas ir ērts. Tās var arī veikt īpašus pienākumus. 

 

Old Lady  (Old Woman) 

Meitene vai sieviete, kas ir sieva vienam no kluba biedriem.Oficiālais zīmogs pasē, nevar izmantot, jo aptuveni 1% no klubiem neatzīst šos roņus.

 

Originals

Oriģināls krāsu sakopums 1% nobalsoja par iestāšanos kluba prospektā. Oriģinālās krāsas nemazgā un netīra. Jebkurš netīrums norāda uz daudziem kilometriem un starpgadijumiem. Tā ir pārliecināta veterāna zīme. Kad oriģinālās krāsas ir galīgi nonēsētas viņas nomaiņa uz jaunām, bet vecās tiek noglabātas , un tiek izmantotas bērēs un citas svarīgos motokluba pasākumos.